Złote zasady

Aby lepiej pracowało nam się razem, postanowiliśmy przygotować kilka zasad, które pozwolą na lepsze funkcjonowanie naszej drużyny. Proszę się z nimi zapoznać i w miarę możliwości stosować się do nich.

1. NAUKA PRZEDE WSZYSTKIM
Zawsze pierwszeństwo ma nauka w szkole, na drugim miejscu jest piłka nożna.W szkole staramy się osiągać jak najlepsze rezultaty. W przypadku niezadowolenia rodziców z postawy dzieci, zawodnik może na jakiś czas zostać odsunięty od treningów.

2.KONTAKT Z TRENEREM
W przypadku nieobecności, spóźnienia lub dłuższego wyjazdu, informujemy o tym trenera osobiście lub kontaktujemy się telefonicznie (600 462 545)

3. SZACUNEK
Zwracamy się z szacunkiem do kolegów, trenera, rodziców, przeciwników. Nie reagujemy na zaczepki kibiców. Przychodząc na trening lub mecz, witamy się ze wszystkimi.

4. KULTURA JĘZYKA
Dbamy o to, aby z naszych ust nie wypływały brzydkie słowa.

5. DYSCYPLINA
Staramy się dokładnie wykonywać polecenia trenera

6. DOBRO DRUŻYNY
Zawsze kierujemy się dobrem drużyny. Piłka nożna to sport zespołowy i należy o tym pamiętać.

7. WOLA WALKI
Na każdym treningu i meczu dajemy z siebie 100% możliwości, aby podnosić swoje umiejętności

8. PRZYNALEŻNOŚĆ DO KLUBU
Nie tolerujemy uczęszczania na zajęcia do innych klubów, jeżeli zawodnik reprezentuje barwy Wisły Dziecinów. Takie sytuacje należy konsultować z trenerem.

Regulamin będzie sukcesywnie uzupełniany

Wiadomości (utwórz nową)